Кращі закордонні експерти в галузі розкажуть про міжнародну практику застосування психоделічно асистованої терапії (ПАТ), результати останніх наукових досліджень та міжнародний досвід законодавчої регуляції ПАТ. Українські експерти висвітлять вітчизняні проблеми психічного здоров’я. Українські та іноземні військові поділяться власним досвідом ПАТ.
Більше про учасників

Девід Натт
Англійський нейропсихофармаколог, спеціалізується на дослідженні психоделіків, залежностей, тривоги та сну

Джон Любекі
Ветеран армії США, учасник клінічних досліджень MDMA-терапії для лікування ПТСР

Ксенія Возніцина
Головний лікар державного закладу Центр психологічного здоров'я та реабілітації ветеранів "Лісова поляна" МОЗ України
Більше про учасників конференції
Втратив на війні друга. Втратив пальці, стопу, селезінку і сенси. Діагноз ПТСР, антидепресанти – панічні атаки не зникли, жити не хотілося. Спрацювала психоделічна терапія.
«Моє життя змінилося
за один сеанс»
Станіслав Гібадулін,
позивний Хітмен
Служив в ЗСУ з початку війни на Донбасі


Марі Косімано
Дослідниця псилоцибіну у складі Центру психоделічних досліджень і дослідження свідомості Джона Гопкінса з 2000 року. Провела понад 450 сесій.

Анна Ст. Гор
Лікар первинної ланки HVMA, почесний сертифікований психоделічний терапевт; член Бостонської групи дослідження MDMA терапії

Інгмар Горман
Психолог та співзасновник Fluence, освітньої компанії, яка навчає психоделічно асистованої терапії
Організатори
Чому це важливо
Військова агресія росії проти України несе тяжкі наслідки для психічного здоров’я українців. Одними з перших це відчувають військові через значні психологічні навантаження, пов’язані зі службою. При цьому поширені методи терапії — традиційна психотерапія та антидепресанти — ефективні лише в половині випадків.
Міжнародна науково-практична конференція “Використання психоделічно асистованої терапії в лікуванні посттравматичних станів: міжнародний досвід та перспективи впровадження в Україні” має на меті поінформувати спеціалістів у сфері психічного здоров’я, військових, ветеранів та офіційних осіб держави про переваги й недоліки використання психоделічно асистованої психотерапії (ПАТ) — як методу подолання проблем психічного здоров’я, який офіційно визнано проривним в західних країнах та про який мало відомо в Україні.

Keren Tzarfaty
Кліничний директор проекту Open Access у рамках MAPS та Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, який надає допомогу у терапії з використанням MDMA для 50 учасників у п'яти державних лікарнях Ізраїлю.

Олег Чабан
Психіатр. Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Віктор Досенко
Патофізіолог, генетик, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології[1] Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України

Владислав Матреницький
Кандидат медичних наук, лікар-психотерапевт, засновник Центру психотерапії, психосоматики та психоонкології Експіо

Станіслав Гібадулін
Позивний “Хітмен”, спецпризначенець ЗСУ, що позбувся ПТСР за допомогою ПАТ

Олексій Скіртач
Військовий психолог

Олег Орлов
Кандидат психологічних наук, психолог-психотерапевт, заступник директора з науково-експериментальної роботи ІСПП імені М.Ярмаченка НАПН України

Артем Осипян
Психотерапевт, правозахисник у сфері наркополітики та психічного здоров’я
