Просуваємо легальне

терапевтичне використання

та наукові дослідження

психоделіків в Україні

UK

Мільйони українців стикнулися із погіршенням психічного здоров’я

Через війну щонайменше 23,5 мільйона громадян мають високий ризик погіршення психічного здоров’я, до 20% з них матимуть середні і тяжкі розлади. Українці вже в тій чи іншій мірі фізично та психологічно постраждали від війни через стрес, невизначеність, втрату роботи, житла, шкоду здоров’ю, смерть близьких і жахи блокади та окупації.

Що залишає за собою війна

у свідомості українців

Наукові дослідження демонструють, що лікування психічних розладів з використанням психоделіків найближчим часом стане ефективною й загальноприйнятою практикою у розвинених країнах.

Сьогодні терапія з використанням психоделіків активно вивчається у Великобританії, Ізраїлі, Канаді, Німеччині, Нідерландах, Норвегії, США та інших передових країнах. Понад 20 організацій вже проводять клінічні дослідження із залученням волонтерів, а ще понад 30 завершують лабораторні тести. 

Робимо контрольовану психоделічну терапію доступною для кожного.

Війна залишає за собою людей, які страждають від депресії, посттравматичного стресового розладу, алкогольної та наркотичної залежностей. Понад 50 досліджень за останні роки доводять, що терапевтичне використання психоактивних речовин — таких як псилоцибін, MDMA та кетамін — є мінімум удвічі ефективнішим за традиційні медикаментозні методи. Світовий досвід демонструє меншу тривалість лікування та більшу фармакологічну безпечність. І ми готові впроваджувати цей досвід в Україні.

4 мільйони

біженців покинули Україну тільки за перший місяць війни

6,5 мільйонів

українців є внутрішньо переміщеними особами

13 мільйонів

українців залишилися у зоні підвищеної небезпеки без можливості виїхати

Я пацієнт

та хочу стати прикладом

ефективного лікування

13 мільйонів

та готовий допомагати UPRA

у досягненні цілей

Я психотерапевт

та хочу навчатися

психоделічний терапії

Долучитися

UPRA завжди в пошуках активістів, терапевтів та пацієнтів аби зробити контрольовану психоделічну терапію доступною для кожного.