top of page

Джонатан повернувся з Іраку в 2006 році, після 12 років військової служби. Невдовзі у нього діагностували посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) і черепно-мозкову травму. Вісім років він боровся із ПТСР: десятки пігулок на день, п’ять спроб вкоротити собі віку.  У 2015-му Джонатан почав теярапію за допомогою МДМА в рамках другої фази дослідження MAPS і завершив протокол на початку 2015 року.

Читати історію Джонатана

З 2015-го року Джонатан присвячує весь свій час підтримці психоделічної терапії, співпрацюючи з MAPS, міністерством зі справ ветеранів США, ветеранськими організаціями. Джон втретє приїздить в Україну з гуманітарною місією, цього разу ми влаштуємо з ним зустріч.

Знайомтеся, Джонатан Любекі

Ветеран Збройних сил США, що пройшов шлях від психлікарні до плідної роботи з державними інституціями щодо врегулювання доступу до психоделічної терапії в США.

Ми хочемо організувати зустріч Джонатана з ветеранами і психотерапевтами

І з усіма, хто досліджує ефективне лікування ПТСР і травми. Джон розкаже про свій досвід, про протоколи лікування і законодавче врегулювання психоделічної терапії.

Коли?

Останній тиждень року: середа, четвер або п'ятниця.

Формат?

Відкрита дискусія з залученням терапевтів та ветеранів. У першій частині Джон розповість про свій досвід та в цілому про розвиток терапії з використанням психоделіків в США. Після цього відбудеться сесія запитань-відповідей з залученням модератора. Зустріч супроводжуватиметься професійним перекладом.

Хто модеруватиме?

Олег Орлов, кандидат психологічних наук, психолог-психотерапевт, заступник директора з науково-експериментальної роботи ІСПП імені М.Ярмаченка НАПН України.

Ми також хотіли запросити пана Масі Найема.

Хто ми?

UPRA (Ukrainian Psychedelic Research Association) — це неприбуткова організація, яка займається просуванням клінічного використання психоделічних речовин для пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом, яким не допомогла звичайна терапія. Разом із партнерами ми працюємо над зміною законодавчої бази, просуванням програм розширеного доступу, навчанням медичних працівників та підтримкою пацієнтів та осіб, які доглядають за ними.

З будь-якими питаннями:

bottom of page