top of page
Приєднатися до нас

Ми прагнемо сприяти легальному терапевтичному використанню та науковим дослідженням психоделіків в Україні  

 

23 мільйони українців

мають високий ризик психічних розладів через обстріли, вимушене переселення та втрату близьких.

Приєднайся до нас!

UPRA запрошує однодумців приєднатися до нашої ініціативи. Разом ми робимо терапію за допомогою психоделіків доступною для тих, хто може отримати від неї користь.
Я активіст

Я хотів би стати волонтером

для UPRA

Я лікар-медик

Я хотів би отримати

навчання PAT

3,5 мільйона

ймовірно, їм буде поставлено діагноз посттравматичний стресовий розлад, розлад психічного здоров’я, який розвивається у деяких людей після того, як вони пережили або стали свідками події, що загрожує життю. Симптоми можуть включати спогади, кошмари, сильну тривогу та неконтрольовані думки про подію.

Тільки

50%

з цих пацієнтів очікується повне одужання після традиційних курсів терапії.

Психоделічна терапія - це метод поєднання ефектів психотерапії та психоделічних сполук. Доведено, що такий метод має значну терапевтичну перевагу порівняно з існуючими методами лікування ПТСР і депресії.

2019 рік

Управління з контролю за продуктами й ліками США (FDA) надало  Проривна терапія для псилоцибіну для лікування великого депресивного розладу

Псилоцибін
2017 рік
MDMA

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) надало MDMA статус проривної терапії для лікування посттравматичного стресового розладу.

Позначення проривної терапії

На війні втратив друга. Він втратив пальці, стопу, селезінку та відчуття життя. Діагноз ПТСР, антидепресанти — панічні атаки не зникли. Він втратив сенс жити. 

Але психоделічна терапія спрацювала.

«Моє життя змінилося за один сеанс».

Станіслав Гібадулін,

позивний Hitman.

Служив у ЗСУ з початку війни на Донбасі.

UPRA є некомерційною організацією, яка просуває клінічне використання психоделіків у пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом, які вичерпали звичайні терапевтичні можливості. Разом із партнерами ми працюємо над зміною законодавчої бази, просуванням програм розширеного доступу, навчанням медичних працівників та підтримкою пацієнтів та осіб, які за ними доглядають.

Партнери

bottom of page