top of page
На заході, який транслювався українською та англійською мовами, закордонні експерти світового масштабу розповіли про міжнародну практику застосування психоделічно асистованої терапії та висвітли результати останніх клінічних випробувань. Відомі українські психіатри та науковці звернули увагу на вітчизняний контекст, а ветерани поділилися власним досвідом лікування.

Як це було

Др. Рік Доблін

Засновник та виконавчий директор міждисциплінарноїМультидисциплінарна асоціація психоделічних досліджень (MAPS), американської некомерційної організації, яка працює над підвищенням обізнаності та розуміння психоделічних речовин з 1986 року.

Др. Робін Кархарт-Харріс

Психолог і нейробіолог, професор, керівникЦентр психоделічних досліджень медичного факультету Імперського коледжу Лондона. Координував перше клінічне дослідження псилоцибіну у Великобританії. Під наставництвом професора Девіда Натта досліджував вплив псилоцибіну та MDMA через МРТ та МЕГ сканування мозку.

Більше про спікерів конференції

 
Др. Хенрік Юнгаберле

Директор фонду MIND Foundation (Німеччина). Він є дослідником, науковим підприємцем і автором у сфері охорони здоров’я, психоделіків і психотерапії.

Др. Бен Сесса

Психіатр-нарколог і старший науковий співробітник Імперського коледжу в Лондоні, що спеціалізується на психотерапевтичних ефектах медичного канабісу, МДМА та псилоцибіну.

04 травня 2023 року

Міжнародна науково-практична конференція 

міжнародний досвід та перспективи впровадження в Україні

Початок о 9:00 за київським часом

Психоделічно асистована
терапія в лікуванні посттравматичних станів

Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова Поляна» МОЗ України

Громадська організація

«Українська асоціація психоделічних досліджень»

Організатори

Чому це важливо

Війна несе тяжкі наслідки для психічного здоров’я українців. Одними з перших це відчувають військові через значні психологічні навантаження, пов’язані зі службою. При цьому розширені методи лікування — традиційна психотерапія та антидепресанти — ефективні лише в половині випадків.

 

Міжнародна науково-практична конференція «Психоделічно асистована терапія в лікуванні посттравматичних станів: міжнародний досвід та перспективи впровадження в Україні» має на меті інформувати спеціалістів у сфері психічного здоров’я, військових, ветеранів та офіційних осіб держави про переваги й недоліки використання. психоделічно асистованої психотерапії (ПАТ) — як метод подолання проблем психічного здоров'я, який офіційно визнано проривним у західних країнах та про який мало відомо в Україні.

Др. Керен Царфаті

Клінічний директор проекту Open Access в рамках MAPS та Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю, який надає допомогу в лікуванні з використанням MDMA для 50 учасників у п'яти державних лікарнях Ізраїлю.

 
 
Маркус і Ембер Капоне

Засновники американської некомерційної організаціїВетерани досліджують рішення для лікування (VETS), яка надає ресурси, проводить дослідження та підтримує інтереси ветеранів спецоперацій США, які шукають психоделічної допомоги.

Станіслав Гібадулін
 

Позивний “Хітмен”, спецпризначенець ЗСУ, що позбувся ПТСР за допомогою ПАТ

Джон Любекі

Ветеран армії США, учасник клінічних досліджень MDMA-терапії для лікування ПТСР

brain bg.jpg

Долучитися

Онлайн подія
Підтримати проєкт
Акредитація преси

Відкриття

Доповіді зарубіжних експертів

Ксенія Возніцина

Директор державного закладу Центр психічного здоров'я та реабілітації ветеранів«Лісова поляна» МОЗ України

 
Владислав Матреницький

Кандидат медичних наук, лікар-психотерапевт, засновник Центру психотерапії, психосоматики та психоделічної медицини Експіо

 
Віктор Досенко
 

Доктор медичних наук. Патофізіолог, генетик, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України

Олег Чабан

Психіатр. Завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Доповіді українських експертів

 

Учасники панельної дискусії

 
Др. Девід Натт

Професор нейропсихофармакології та директор лабораторії нейропсихофармакології у Відділі наук про мозок Імперського Коледжа Лондона. 

Працює головою Комітету з Питання Зловживання Наркотіками та у Комітеті з безпеки лікарських засобів, Комітету з наркотиків Національної служби охорони здоров'я та Науково-дослідної ради Міністерства оборони Великобританії.
 

Др. Ерік Верметтен

Психіатр, працює з ветеранами як стратегічний працівник з досліджень у Військовій службі психічного здоров’я Міністерства оборони Нідерландів та Національного центру психотравм ARQ.

Олексій Скіртач

Військовий психолог

Джессі Гулд

Засновник проектуПроект Heroic Hearts, некомерційної організації, що займається розробкою психоделічно асистентської  для військових ветеранів.

 
Кейт Абрахам

Ветеран, служив у повітряному десанти Армії Великобританії. Директор Проект Heroic Hearts UK

Марі Косімано

Директорка Відділу Фасилітації Центру психоделічних досліджень і дослідження свідомостіДжонса Гопкінса. Спеціаліст з координації, дослідження навчання фасілітаторів та проведення психоделічних сесій. Провела понад 450 сесій.

 
Аманда Фейлдінг

Засновниця Beckley Foundation (UK) та «Королева свідомості» за журналом New Scientist. Саме вона ініціювала новаторські дослідницькі проекти з використанням псилоцибіну для подолання депресії та нікотинової залежності, дослідженням зображення мозку та впливу псилоцибіну та МДМА на церебральне кровопостачання, дослідженням впливу канабісу на творчі здібності тощо.

Для кого

Фахівці у сфері психічного здоров’я, включаючи психологів, психіатрів і психотерапевтів; ветерани; військовослужбовці; спеціаліст з держ. управління і особи, які політику приймають та приймають рішення у сфері охорони психічного здоров’я.

Др. Ольга Чернолоз

Нейропсихолог, спеціалістка з психофармакології,  професорка Оттавського університету (Канада)

Олексій Скіртач

Військовий психолог

Девід Фасцінато

Ветеран, служив солдатом піхоти в Збройних Силах Канади, а також ніс службу в команді по роботі з місцевими партнерами в Афганістані. ДиректорПроект Heroic Hearts Canada

Олексій Скиртач

Офіцер-психолог, ветеран АТО. Олексій має успішний досвід проходження в Україні терапії із застосуванням ібогаїни.

Дякуємо за підтримку

Американська некомерційна організація, яка займається підтримкою українських жертв війни.

Американська некомерційна організація, що має на меті допомогти українським дорослим і дітям вилікуватися від травм, спричинених війною.

Українська некомерційна організація, яка впроваджує інноваційні технології й практики подолання психічних травм, заподіяних війною.

Будь-який ваш внесок є місцем для подальшої реабілітації наших захисників та відновлення соціально-економічного клімату України. 

Таня де Йонг

Співзасновниця та виконавча директорка благодійної організації з питань психічного здоров'я Mind Medicine Australia

Фредеріке Мекель Фішер

Швейцарська психотерапевтка, автор книги "Терапія субстанцією"

Анна Ст. Гор

Лікар первинної ланки HVMA, почесний сертифікований психоделічний терапевт, членБостонська група психоделічних досліджень

Др. Інгмар Горман

Клінічний психолог та співзасновник Флюенс — освітня компанія, яка навчає основу психоделічно асистованої терапії терапії з психічного здоров’я 

bottom of page