top of page

Джонатан повернувся з Іраку в 2006 році, після 12 років військової служби. Невдовзі у нього діагностували посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) і черепно-мозкову травму. Вісім років він боровся із ПТСР: десятки пігулок на день, п’ять спроб скоротити свій вік.  У 2015-му Джонатан почав терапію за допомогою МДМА в рамках другої фази дослідження MAPS і завершив протокол на початку 2015 року.

Читати історію Джонатана

З 2015-го року Джонатан присвячує весь свій час підтримці психоделічної терапії, співпрацюючи з MAPS, міністерством у справах ветеранів США, ветеранськими організаціями. Джон втретє приїздити в Україну з гуманітарною місією, розуміємо ми з ним зустріч.

Знайомтеся, Джонатан Любекі

Ветеран Збройних сил США, що пройшов шлях від психлікарні до плідної роботи з державними установами щодо регулювання доступу до психоделічної терапії в США.

Ми хочемо організувати зустріч Джонатана з ветеранами і психотерапевтами

І з усіма, хто досліджує ефективне лікування ПТСР і травми. Джон розкаже про свій досвід, про протоколи лікування і законодавче регулювання психоделічної терапії.

Коли?

Останній тиждень року: середа, четвер або п'ятниця.

Формат?

Відкрита дискусія із залученням терапевтів та ветеранів. У першій частині Джон розповість про свій досвід та в цілому про розвиток лікування з використанням психоделіків у США. Після цієї сесії відбувається запитань-відповідей із залученням модератора. Зустріч супроводжуватися професійним перекладом.

Хто модеруватиме?

Олег Орлов, кандидат психологічних наук, психолог-психотерапевт, заступник директора з науково-експериментальної роботи ІСПП імені М.Ярмаченка НАПН України.

Ми також хочемо запросити пана Масі Наєма.

Хто ми?

UPRA (Українська асоціація психоделічних досліджень) — це неприбуткова організація, яка займається просуванням клінічного використання психоделічних речовин для лікування посттравматичним стресовим розладом, яким не допомогла звичайна терапія. Разом із партнерами ми працюємо над зміною законодавчої бази, просуванням програми розширеного доступу, навчанням медичних працівників та підтримкою послуг та осіб, які доглядають за ними.

З будь-якими питаннями:

bottom of page