top of page

Просуємо легальне

терапевтичне використання

та наукові дослідження

психоделіків в Україні

UK

Що таке UPRA

 

Українська асоціація психоделічних досліджень (UPRA) — це неприбуткова організація, яка займається просуванням клінічного використання психоделічних речовин для пацієнтів з посттравматичним стресовим розладом, яким не допомогла звичайна терапія. 

 

Разом із партнерами ми працюємо над зміною законодавчої бази, просуванням програми розширеного доступу, навчанням медичних працівників та підтримкою послуг та осіб, які доглядають за ними.

Олег Орлов

Кандидат психологічних наук, психолог-психотерапевт, заступник директора з науково-експериментальної роботи ІСПП імені М.Ярмаченка НАПН України.

Владислав Матреницький

Кандидат медичних наук, лікар-психотерапевт, засновник Центру психотерапії, психосоматики та психоделічної медицини Експіо

Саша Астрон

Дизайнер цифрових продуктів, спеціаліст
із брендінгу, голова продуктового дизайну в компанії Ajax Systems

Хто заснував UPRA

UPRA заснували людей, які зустрілися на перетині клінічної практики, науки та розробки комерційних продуктів. Це означає, що ми беремо складну перевірену інформацію та передаємо цю інформацію людям у доступній, зрозумілій формі. Для цього ми накопичили десятки років досвіду наукової та терапевтичної роботи, а також досвіду створення продуктів, які несуть справжню цінність.

 
Павло Бєліков

Спеціаліст з комунікацій і маркетингу, продуктовий маркетолог компанії Ajax Systems

Вікторія Волотко

Менеджер з розвитку бізнесу в біофармацевтичній галузі, MBA

Сергій Худолій

Кандидат медичних наук, лікар нарколог, анестезіолог-реаніматолог, невролог, засновник, Медичний центр сучасної адиктології MedicoMente

Кристина Рівера

Фахівчиня зі зв’язків з громадськістю та адвокацією

Елізабет Еймс

Керівниця першої групи волонтерів Корпусу Миру в Україні, засновниця благодійної організації Heal Ukraine Trauma

Артем Лапатанов

Розробник цифрових продуктів для компаній у сфері фармакології та ритейлу

Ми завжди відкриті до діалогу — напишіть нам! 

 
Антон Мормуль

Фахівець з психоделічно асистованої терапії

Що нами рухає

Численні міжнародні дослідження довели ефективність психоделічно асистованої терапії в числі найбільш складних випадків ПТСР, депресії та залежностей.

 

Враховуючи мільйони людей, які щодня психологічно розвиваються від війни, ми виступаємо за якнайшвидше впровадження та законодавче регулювання психоделічно допоміжної терапії в Україні. Ми прагнемо допомогти ветеранам, переселенцям, людям, які втратили близьких та багатьом іншим.

 

Ми поважаємо верховенство права і працюємо в рамках чинного законодавства. Ми сповідуємо принципи етичності, науковості та доказовості і покладаємося на об’єктивні дані. У діяльності ми прагнемо до власної максимальної прозорості і відкритості, а також шануємо право на приватне життя та конфіденційність людей, які нам довіряють. Ми виступаємо за високі стандарти якості в клінічній практиці та за обґрунтоване професійне навчання спеціалістів методам психоделічної терапії.

bottom of page