top of page

Маніфест UPRA: на які наукові дані ми спираємось та чого прагнемо

Нас багато запитують про джерела тієї чи іншої наукової інформації, якою ми ділимось, про наші погляди на психоделічно асистовану терапію та бачення її майбутнього в Україні. В цій публікації ми постарались зібрати відповіді на найпопулярніші з таких запитань.


Також ця публікація — це запрошення до відкритої публічної дискусії. Лишайте конструктивну критику нашої позиції в коментарях до цієї публікації. Також лишайте в коментарях ті питання, які у вас ще лишились після прочитання. Більше за все UPRA цінує істину і буде вдячна вам за допомогу в її пошуку.

Скільки людей в Україні потребують допомоги?

Для чого потрібна психоделічно асистована терапія (ПАТ), якщо є дієві методи психотерапії та медикаментозного лікування?

Що таке ПАТ і який її статус у світі?

Наскільки ефективною є ПАТ?

Як загалом виглядає протокол ПАТ?

Які препарати застосовуються в ПАТ і як вони діють?

Чи є в цих препаратів протипокази та негативні побічні ефекти?

Яким є статус ПАТ в Україні?

Що слід зробити, щоб повноцінно застосовувати ПАТ в Україні?

Як долучитись до співпраці?

Літературні джерела


4 коментарі

4 Comments


Психологічне лікування ніколи не буди повністю дієвим, якщо воно відокремлене від суттєвих змін в філософії людини, в ї світогляді. Але це вже виходить за межі медицини?

Like
Replying to

Хочу погодитися із вами! Мозок звикає бачити все у вигляді образів, картинок, і головним Моментом частіше залишається та ідея з якою живе людина, тож якщо до психоделічних аспектів додати ще глибинну роботу з підсвидомістю, то це дасть довгостроковий стійкий результат з новою ідеєю а одже з новим Бажання жити і творити.

Like
bottom of page