top of page
Провідні іноземні експерти поділяться думками про міжнародну практику психоделічної терапії (PAT), останні результати наукових досліджень та законодавче регулювання PAT у всьому світі. Українські експерти вирішуватимуть внутрішні виклики психіатричних служб. Крім того, особистим досвідом з PAT поділяться військові ветерани як з України, так і з-за кордону.
Доктор Рік Доблін

Засновник і виконавчий директорМультидисциплінарна асоціація психоделічних досліджень (MAPS), неприбуткова організація зі Сполучених Штатів. З моменту свого заснування в 1986 році MAPS займається підвищенням обізнаності та просуванням освіти щодо терапевтичного потенціалу психоделіків.

Доктор Робін Кархарт-Гарріс

Психолог і нейробіолог, який зараз є професором і керівником кафедриЦентр психоделічних досліджень на медичному факультеті Імперського коледжу Лондона. Він очолював перше клінічне випробування псилоцибіну у Великій Британії та провів широке дослідження впливу псилоцибіну та МДМА за допомогою МРТ та сканування мозку головного мозку під керівництвом професора Девіда Натта.

Детальніше про спікерів

Енн Сент-Гоар, доктор медичних наук

Лікар первинної ланки HVMA та сертифікований психоделічний терапевт, який є членомБостонська група психоделічних досліджень.

Доктор Інгмар Горман

Клінічний психолог і співзасновникФлюенс, освітня компанія, яка навчає фахівців у сфері психічного здоров’я основам психоделічної терапії.

4 травня 2023 р

Міжнародна конференція

Міжнародний досвід та перспективи впровадження в Україні

Початок о 9:00 за київським часом

Мова: англійська та українська (забезпечується переклад у реальному часі)

Психоделічна допомога
терапія при лікуванні посттравматичних станів

Центр психічного здоров'я та реабілітації ветеранів «Лісова галявина» МОЗ України

Некомерційна організація "Українська асоціація психоделічних досліджень"

Організатори

Чому це важливо?

Війна в Україні серйозно вплинула на психічне здоров’я її громадян, особливо тих, хто перебуває на військовій службі і має значні психологічні навантаження. Однак сучасні підходи до лікування, такі як психотерапія, орієнтована на травму, і антидепресанти, виявилися ефективними лише в половині випадків.

 

Для вирішення цього питання спрямована міжнародна науково-практична конференція «Застосування психоделічної терапії в лікуванні посттравматичних станів: міжнародний досвід та перспективи впровадження в Україні», на якій фахівці з психічного здоров’я, військовослужбовці, ветерани, державні службовці зі знанням про переваги та недоліки використання психотерапії за допомогою психоделіків як методу лікування розладів психічного здоров’я. ПАТ була визнана проривною терапією в західних країнах, але залишається відносно невідомою в Україні. Приєднуйтесь до нас, коли ми досліджуємо потенційні переваги цього багатообіцяючого нового підходу.

Доктор Керен Царфаті

Клінічний директор проекту Open Access, спільної ініціативи MAPS та Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю.

Маркус і Амбер Капоне

ЗасновникиВетерани досліджують рішення для лікування (VETS), американська некомерційна організація, яка займається наданням ресурсів, дослідженнями та адвокацією для ветеранів Спеціальних операцій, які шукають психоделічного лікування.

Станіслав Гібадулін

Спецназівець ЗСУ з позивним «Хітман»успішно подолав ПТСР за допомогою PAT.

Джонатан Лубекі

Ветеран армії США, який брав участь у клінічних випробуваннях MDMA терапії посттравматичних стресових розладів.

brain bg.jpg

Долучитися

Онлайн подія
Підтримати проєкт
Акредитація преси

відкриття

Міжнародні експерти

Ксенія Восніцина

Директор Державної установи "Лісова галявинаЦентр психологічного здоров'я та реабілітації ветеранів МОЗ України.

Владислав Матреницький

Психотерапевт, засновник Центру психотерапії, психосоматики та психоделічної медицини ExpioExpio.

Віктор Досенко

Лікар-патофізіолог і генетик, нині завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології КНУ ім. Інститут фізіології імені О.О.Богомольця НАН України.

Олег Чабан

Лікар-психіатр, завідувач кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії медико-психологічного факультету НМУ імені Богомольця.

Українські експерти

Учасники панельної дискусії

Доктор Девід Натт

Професор нейропсихофармакології та директор лабораторії нейропсихофармакології на кафедрі наук про мозок Імперського коледжу Лондона. Він також обіймав видатні посади як голова Комітету з питань зловживання наркотиками, Комітету з безпеки ліків, Комітету з ліків Національної служби охорони здоров’я та Дослідницької ради Міністерства оборони.

Доктор Ерік Верметтен

Психіатр, радник із стратегічних досліджень для ветеранів у Військовій службі психічного здоров’я Міністерства оборони Нідерландів і Національному травматологічному центрі ARQ.

Олексій Скіртач

Військовий психолог

Джессі Гулд

Джессі Гулд є засновником і президентомПроект Heroic Hearts, некомерційна новаторська психоделічна терапія для військових ветеранів.

Кіт Абрахам

Генеральний директор HeroicHearts Project UK

Мері Косімано

Директор департаменту фасилітації університету Джонса ГопкінсаЦентр психоделічних досліджень і дослідження свідомості. Спеціалізується на координації досліджень, навчанні фасилітаторів і проведенні психоделічних сеансів, пройшовши понад 450 сеансів.

Аманда Фейлдінг

 Засновник Beckley Foundation (Великобританія) і «Королева свідомості» за версією журналу New Scientist. Вона була ініціатором новаторських дослідницьких проектів щодо використання псилоцибіну для подолання депресії та нікотинової залежності, дослідження зображень мозку та впливу псилоцибіну та MDMA на церебральне кровопостачання тощо.

Хто має бути присутнім?

Ця конференція призначена для фахівців у сфері психічного здоров’я, таких як психологи, психіатри та психотерапевти, а також ветеранів, військовослужбовців, експертів з державного управління та політиків, які формують рішення у сфері охорони психічного здоров’я.

д-р Ольга Чернолоз

Доктор Чернолоз є фахівцем із нейропсихофармакології та має ступінь доктора філософії з нейронаук Університету Оттави. 

Олексій Скіртач

Військовий психолог

Девід Фасцінато

Виконавчий директорПроект Heroic Hearts Canada

Олексій Скіртач

Військовий психолог

Ми дякуємо нашим партнерам за підтримку

Американська некомерційна організація підтримки українських постраждалих від війни.

Американська некомерційна організація, яка має на меті допомогти українським дорослим та дітям вилікувати травму, спричинену війною.

Українська неприбуткова організація, яка впроваджує інноваційні ідеї, технології, знання та практики для покращення якості життя військових та цивільних осіб, які потребують допомоги у подоланні психічних травм, спричинених війною.

Будь-який ваш внесок важливий для подальшої реабілітації наших захисників та відновлення соціально-економічного клімату України.

Таня де Йонг

Співзасновник і виконавчий директор благодійної організації психічного здоров'я Mind Medicine Australia

Фрідеріка Меккель Фішер

Швейцарський психотерапевт і автор книги «Терапія субстанцією»

Доктор Хенрік Юнгаберле

Швейцарський психотерапевт і автор книги «Терапія субстанцією»

Доктор Бен Сесса

Один із провідних світових дослідників психоделіків, що спеціалізується на психотерапевтичних ефектах медичного канабісу, МДМА та псилоцибіну.

bottom of page