top of page

Протокол MAPS з МДМА-асистованої терапії ПТСР: український переклад (обговорення)

Два тижні тому Мультидисциплінарна асоціація психоделічних досліджень (MAPS) опублікувала результати завершеного дослідження Фази 3 МДМА-асистованої психотерапії ПТСР в провідному науковому журналі Nature


Очікується, що наступним кроком стане широке впровадження цієї терапевтичної модальності в США за протоколом MAPS. Англомовний посібник з проведення МДМА-асистованої терапії за цим протоколом можна завантажити з офіційного веб-сайту організації.


Наші волонтери Анастасія Каракулевіч та Анастасія Журавель переклали посібник MAPS українською. Ми висловлюємо їм глибоку вдячність за їх важливу і складну працю від імені усіх, хто цікавиться цією модальністю терапії, і особливо – тих, кому важко читати англійською мовою.


Переклад ще не рецензувався науковою радою UPRA. Тому ми заохочуємо вас до обговорення протоколу прямо тут, в коментарях до цієї публікації. Ми віримо, що завдяки нашій з вами роботі українська психоделічно асистована психотерапія відповідатиме високим стандартам якості та буде доступною тим українцям, хто її потребує.


MAPS_MDMA_AT_manual_ukrainian_draft
.pdf
Download PDF • 718KB

7 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

7 Σχόλια


Психоделічний ренесанс крокує Україною💫🔰

Μου αρέσει

This is just so great! CONGRATULATIONS AND THANKS!!!

Μου αρέσει

Yaroslav Doroshenko
Yaroslav Doroshenko
26 Σεπ 2023

Нарешті )))

Μου αρέσει

Artem Lapatanov
Artem Lapatanov
26 Σεπ 2023

Перший коментар

Μου αρέσει
Απάντηση σε

🥇🏆

Μου αρέσει
bottom of page